Przy zakupie wanny łazienkowej, należy rozejrzeć się również za korkami i syfonami, gdyż to właśnie dzięki nim będziemy mogli cieszyć się z jej pełnej funkcjonalności, a także prawidłowo zamontujemy wannę w łazience. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz akcesoria wannowe wykonane z najwyższej jakości materiałów od słynnych producentów.

Korek i syfon jako niezbędne akcesoria do wanny

Korki i syfony do wanny to podstawowe elementy instalacji sanitarnych, które efektywnie chronią łazienki przed nieprzyjemnymi zapachami, odpowiadają za prawidłowy przepływ wody i skutecznie zamykają jej odpływ. Jak widać bez nich wanna łazienkowa nie mogłaby prawidłowo funkcjonować. Co więcej, w naszym sklepie dostępne są również modele syfonów i korków o wzbogacone dodatkowe funkcje np. w system odpowietrzający czy automatyczny mechanizm clikc-clack.

Aby wybrać syfon, należy zmierzyć odległość między odpływem a przelewem w wannie. Jeśli tego nie zrobimy, to wybór odpowiedniego syfonu do wanny jest praktycznie niemożliwy. Tylko wtedy, gdy znamy rozmiar, jaki powinna mieć rura odprowadzająca wodę, możemy wybrać dopasowany syfon. W przypadku korków nie ma tego problemu. Poza tym, oferujemy akcesoria wannowe o oryginalnym designie, który doskonale podkreśla charakter łazienki w stylu industrialnym, loftowym czy nowoczesnym. Jednak wszystko zależy od preferencji Klienta, czy pragnie ukryć elementy instalacji, czy też nie.

Przewiń do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl