Czy ciemne szafki nadają się do łazienki?

0

Biel to najbezpieczniejszy kolor dla mebli łazienkowych, gdyż pozwala ona dopasować szafki do większości stylów wystroju wnętrz. Jednak, aby oddać oryginalny i ciekawy design łazienki, coraz częściej wykorzystuje się szafki z ciemniejszymi kolorami. Sprawdź, czy to naprawdę taki dobry pomysł.

Czy ciemne szafki nadają się do łazienki?

Do jakiego rodzaju wnętrz nadają się czarne szafki?

Ciemne i grafitowe meble łazienkowe idealnie nadają się do wielu aranżacji wnętrz. Jeśli mielibyśmy wymienić styl, byłby to: minimalistyczny, elegancki, nowoczesny, art deco a także tradycyjny.

Jeśli jesteś zainteresowany grafitowymi meblami łazienkowymi, sprawdź:

W dodatku metamorfozy z wykorzystaniem grafitowych mebli można wykonać zarówno w pomieszczeniach małych, jak i dużych. Dzięki nim można uzyskać dodatkowe uczucie głębi, nawet w niewielkiej łazience. Jednym z najczęstszych zestawień są czarne szafki z białymi umywalkami, ponieważ sprawiają one wrażenie nienagannej jakości i współczesnej elegancji. Przekonaj się sam, na przykładzie oferty wiszącej szafki w zestawie z umywalką konglomeratową.

Ciemne szafki w łazience to nowoczesny i modny wystrój

Jaki kolor ścian najlepiej pasuje do ciemnych mebli łazienkowych?

Aby łazienka nie wyglądała smutno i przygnębiająco, należy zadbać o to, by rozjaśnić pomieszczenie odpowiednim kolorem ścian lub dodatków. Przede wszystkim najlepiej komponują się z białym odcieniem, ponieważ ich kontrast podkreśla charakter wnętrza.

Czy na ciemnych szafkach widać bardziej kurz?

Niestety wadą tego rozwiązania jest kurz, który osadza się na frontach szafki. Dlatego w tym wypadku trzeba pamiętać o regularnym sprzątaniu pomieszczenia. Jednak to nie powinno przeszkadzać osobom ceniącym czystość, gdyż łazienka to ulubione miejsce wielu bakterii. Z tej przyczyny wymaga ona specjalnej uwagi oraz starannego czyszczenia przynajmniej raz w tygodniu.

Łazienka z czarnymi frontami zapewnia nowoczesne rozwiązanie i modny wystrój

O czym należy pamiętać, decydując się na czarną łazienkę?

Jeśli ciemny kolor będzie dominował w łazience warto zadbać o to, aby ożywić pomieszczenie dodając do niego efekt rozproszonego światła. W tej sytuacji idealnie nadaje się lustro o dużych wymiarach, które dodatkowo podkreśli efekt głębi. Z myślą o tym, wyprodukowaliśmy niezwykłą szafkę łazienkową z lustrem z kolekcji ZONE.

A czy Ty już zdecydowałeś się na ciemne meble do łazienki? Jeśli nie, możesz zapoznać się z naszą nową kolekcją mebli łazienkowych ZONE i podzielić się swoją opinią.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl