Dostawy

OFERUJEMY KILKA MOŻLIWOŚCI, ABY TWÓJ ZAKUP SZYBKO I BEZPIECZNIE DOTARŁ DO CIEBIE.

Koszt uzależniony jest od formy płatności, łącznej wagi zamówienia oraz gabarytu przesyłki. Całe zamówienie zazwyczaj  wysyłamy w jednej przesyłce i ponosisz jeden koszt dostawy. Jeśli Twoje zamówienie jest większe i nie zmieści się ono na jednej palecie będziemy z Tobą w kontakcie i wybierzemy najbardziej korzystną opcję dla Ciebie.

 

Waga paczki Przelew/Płatność online
Paczka do 5 kg  od 14,90 zł
Paczka do 30 kg  od 29,90 zł
Zestaw umywalka+szafka  od 79 zł
Paleta do 200 kg  od 149 zł
 

CZAS DOSTAWY

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.  Faktura zostanie wysłana drogą elektroniczną. O postępach w realizacji zamówienia będą Państwo na bieżąco informowani za pośrednictwem emaila.

ODBIÓR OSOBISTY

Umożliwiamy naszym Klientom odbiór zamówień w punkcie firmy w Nowosiedlicach 107, 56-410 Dobroszyce po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

 

FAQ

1. Jak odebrać produkt?

Po złożeniu zamówienia, otrzymasz email z jego potwierdzeniem. Gdy towar będzie gotowy do odbioru, otrzymasz od nas wiadomość (e-mail lub SMS).

Przy odbiorze towarów będziemy prosić o podanie danych identyfikujących zamówienie (jego numer, imię i nazwisko osoby zamawiającej). Możemy poprosić Cię o potwierdzenie danych okazując dowód osobisty. Po sprawdzeniu danych wydamy Ci Twoje zakupy.

2. Jak zapłacić za zamówienie?

Przed odbiorem wymagane jest opłacenie zamówienia. Oczekuj potwierdzenia zaksięgowania płatności.

3. Co jeśli zamówię produkty, a ich nie opłacę?

Następnego dnia wyślemy Ci przypomnienie o dokonaniu płatności. Jeśli w przeciągu 24h nie dokonasz płatności Twoje zamówienie zostanie anulowane.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl